مقاله 96/2

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
     یافته ها بیانگر آن است که یادگیری در محیط های چند رسانه ای در ایجاد انگیزه و علاقه فراگیران موثر است. از آنجا که واژگان زبان فارسی در شبکه ای از روابط مفهومی از جمله: مترادف ها، متضاد، با هم آیی، هم نامی، چند معنایی، شمول معنایی، عضو واژگی، جزء واژگی، واحد واژگی، و ... با یکدیگر در ارتباط هستند.

      در محیط چندرسانه ای تلاش می شود محتوا و موادآموزشی با انعطاف پذیری و جذابیت بیشتر و به صورت چند رسانه ای به گونه ای که تمام حواس را در یادگیری درگیر نماید ارایه گردد. یادگیری روابط مفهومی واژگان در محیط های چند رسانه ای در مقایسه با روش رایج در مدارس، اگر با توجه به اصول طراحی آموزشی از ویژگی تعامل، انعطاف پذیری و جذابیت برخوردار باشند یادگیری واژگان پایدارتر و عمیق تر خواهد بود.

مطالعه، مشاهده خلاصه و دانلود اصل مقاله «  یادگیری  واژگان  فارسی مبتنی بر روابط مفهومی در محیط های چندرسانه ای   »از سایت (سیویلیکا ) و کنسرسیوم محتوای ملی امکان پذیر است .


موضوعات مرتبط: مقالات همایش و کنفرانس
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 6 آذر 1396 ساعت: 13:44
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها